Zelta rudeni nomainījis ziemīgs noskaņojums. Tas, protams, liecina par gada skaistākā notikuma tuvošanos gan Rīgas Skolēnu domei, gan šogad arī biedrībai “Ārpus laika”.

Kas gan var būt skaistāk par grandiozu jauniešu balli Mazajā ģilē ar polonēzi, valsi, tango un citām dejām visa vakara gaitā? Īpaši šogad, jo Ziemas balle ielūdz uz savām 15 gadu svinībām! Ierašānās ar pāri un dejotprasmēm.

Uz balli gaidīsim gan visus deju nodarbību apmeklētājus, gan arī RSD bijušos dalībniekus uz priecīgu atkalredzēšanos! Dress code: dāmām garās vakarkleitas, puišiem uzvalks un tauriņš. Savu dalību ballē lūgums pieteikt Elīzai sms veidā uz tel.numuru +371 29364847. Lai saņemtu balles ielūgumu, lūdzam ziedojumos 7 EUR no personas uz norādītajiem rekvizītiem:

Biedrība “Ārpus laika”

Anniņmuižas bulvāris 86-4, LV-1029

Reģ. Nr. 40008264961

Konta Nr.: LV84UNLA0055000166009

AS “SEB banka”, Āgenskalna filiāle

SWIFT kods: UNLALV2X

Mērķis - “Ziedojums ballei”

 

Biedrība pulcēs RSD bijušos dalībniekus, lai kopīgiem spēkiem darbotos Rīgas jauniešiem un realizētu savas idejas, attīstot gan savu potenciālu, gan arī gūtu vērtīgu pieredzi paralēli studiju gaitām.

 

Jāatzīmē, ka šogad īpaši priecāsimies par papildus ziedojumiem balles veidošanas izmaksām.

Uz tikšanos 7. decembrī un deju mēģinājumos!

Tālrunis jautājumiem un pieteikumiem:

Telefona numurs: +371 29364847

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,

 Elīza.