Kas ir Labo Darbu Nedēļa?plakats_palidzsim

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv sadarbībā ar jau piekto gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus. Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtākos brīžos.“Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.

Kas ir Labo Darbu Nedēļa?

plakats_palidzsim

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv sadarbībā ar HK „Dinamo Rīga” jau piekto gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus.Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtākos brīžos. “Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. 

Aicinām aktīvi iesaistīties skolas!

Tajā skolā, kura būs aktīvākā labo darbu veicēja, 21.oktobrī  notiks “Labo darbu nedēļas” noslēguma pasākums, kurā kopā ar akcijas organizatoriem piedalīsies arī zināmi Latvijas mākslinieki. Pasākumu organizēs Jogita Pūpola un Kašers. 

Noteikti pastāsti par saviem labajiem darbiem mums un citiem!

- Kad labais darbs ieplānots vai padarīts, informē par to mūs, sūtot aprakstu un fotogrāfijas uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
- Visi labie darbi būs redzami portālā „Draugiem.lv” sadaļā „Labo darbu nedēļa”: http://www.draugiem.lv/labodarbunedela/
- Informāciju par tiem, kam nepieciešama palīdzība, sūti uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., un visi kopā mēs varēsim palīdzēt ! 

Ko Tu vari darīt “Labo darbu nedēļā”?

- palīdzēt pensionāram kaimiņos atnest pirkumus, palīdzēt dārza darbos, vai kopīgi padzert tēju;
- doties uz dzīvnieku patversmi;
- uzkopt skolas vai savas mājas pagalmu;
- veikt jebkuru darbiņu, par kuru Tu saņemsi pretī tik vien kā “Paldies!”, bet tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī Tev!

Kas paveikts iepriekšējos gados?

- Sandra no ielas paņēma ievainotu kucēnu un nogādāja to klīnikā.
- Ogres 1.vsk. 7.a klase apciemoja Rīgas BKUS 20. nodaļas bērnus.
- Lažas speciālās internātpamatskolas mazpulcēni palīdzēja vairākām vientuļajām pensionārēm dārza darbos.
- Rīgas 85. vidusskolā katra LDN diena bija īpaša: Apskāvienu diena, Bučiņu diena (viena bučiņa 5 santīmi, visi ienākumi tika ziedoti dzīvnieku patversmei), Laba vēlējumu un Mīļvārdiņu diena, Komplimentu diena.
- Tika organizētas kopīgas asins nodošanas akcijas, drēbju vākšana bezpajumtniekiem, talkas un daudzi citi labi darbi.

Darot kopā var izdarīt vairāk labu darbu!

Un ko darīsi Tu???